Akrep Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu?

Akrep burcu erkeği, kendisine yapılan iyi ve kötü hiçbir şeyi unutmaz ve zamanı geldiğinde bu yapılanları karşı tarafa yıllar da geçse karşılığını verir. Akrep insanı ile ciddi bir gelecek planlıyorsanız öncelikle onun size güvenmesini beklemelisiniz.

Akrep erkeği, güvenmediği bir kadını hayatına sokmak istemez. Soksa bile bu çok uzun süreli olmayacaktır. Bu nedenle de ilişkinizin sağlam bir temele sahip olmasını istiyorsanız onun duygu ve düşüncelerini anlamalı, onu üzmeyeceğinize kendisini ikna etmelisiniz. Akrep insanı kincidir ve bu özelliği nedeni ile kendisine yapılan bir yanlışı asla affetmez ve unutmaz.

Unutmuş gibi görünse de yıllar sonra da olsa kendisine yapılan yanlışın bedelini çok ağır bir şekilde ödetir. Akrep burcu erkeği ile sevgili olduğunuz zaman arkanızda yüksek bir dağ varmış gibi hissetmeniz muhtemeldir. Sevdiğini ölümüne sahiplenir ve korur. Kimsenin onlar hakkında kötü bir şey dememesini ister. Saçma sapan muhabbetlere girmekten kaçınır.

Akrep erkeği, aynı zamanda çok romantiktir ve sevdiği kişiyi nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir. Sevdikleri için her şeyi yapmaya hazırdır. Kendisinden çok sevdiklerini düşünür ve onlar için kendi menfaatinden gözünü kırpmadan vazgeçebilir. Maddi şeyler, onun için çok önemli değildir.

Kendisine yapılan iyilikleri de kötülükleri de hiçbir zaman unutmaz. Yalandan ve sadakatsizlikten nefret eder. Birinin onu aptal yerine koymaya çalıştığını anlarsa onunla bile bile oyun oynamaya bayılır. Akrep burcu erkekleri, sevdiklerini korumaya gelince kaplan gibidir fakat sevdiğinin gönlünü hoş etmeye söz gelince kedi gibi olabilir.

Sevdiği ve güvendiği insanlardan başka kimseyi etrafında görmek için çabalamaz. Az insan ile çok mutlu olabilir. Sakin ve mutlu bir hayat en özlem duyduğu ve en istediği hayat şeklidir. Onunla mutlu bir hayat sürmek istiyorsanız dürüst olmaya özen göstermelisiniz.

Bakınız: Akrep Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status