Akrep Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

Bir akrep burcu ile birliktelik yaşıyorsanız ve ayrılmak niyetindeyseniz bunu gerçekleştirmeden önce iki defa düşünmenizde fayda olacaktır. Akrep burçları ayrılığın kokusunu çok önceden almaktadırlar. İpuçlarını bir araya getirerek yakın zamanda ayrılık yaşanacağına dair sinyaller almaktadırlar. Bu sebeple bu duygularından ötürü akrep burçlarında bir iticilik ve soğukluk oluşumu gözlenir. Ayrılmak isteniliyorsa ayrılık için tüm koşullar önceden hazırlanır ondan sonra sizi terk etmektedir.

Ayrıldığı sevgilisinin canını en derinden yakmak isterler. Ayrılık ertesi ise her türlü oyunları oynayarak sizi oyuna getirirler. Siz gözyaşlarına boğulmuş bir haldeyken hatalarınızı ve yanlışlarınızı yüzünüze vurmaktan geri kalmazlar. Gaddar ve kalpsiz gibi davranmayı tercih ederler.

Ayrılmadan önce bunu istediğinize emin olmanız gerekir ve öyle harekete geçmeniz gereklidir. Çünkü akrep burcu sizi hayatınızdan çıkarttığı zaman tekrar girmeniz asla mümkün olmayacaktır. Akrep burcundan bir anda kopmayı asla denemeyin. Yavaş yavaş, alıştıra alıştıra bitirmeye çalışın.

Aksi takdirde yaralanabilir ve bu durumda akrep erkeği intikam almayı deneyecektir. Genelleme yapmak doğru olmasa da akrep burcu erkeklerinin büyük çoğunluğu bu şekilde düşünmektedir. İlişki bitirenin o olduğuna inandırabilirseniz eğer, daha sağlıklı bir ayrılık süreci yaşayacaksınız.

Eğer sizi kaybetmeye karar vermiş ise, her türlü taktiği uygulayacağını aklınızda bulundurun. Eğer ondan kurtulmak istiyorsanız ayrılmaya kendisinin karar verdiğini düşünmesini sağlayın.

İlişkiden yavaş yavaş uzaklaşmayı sağlayın. Eğer yaralanırsa intikam almayı seçebilirsiniz. Hepsi bu şekilde davranmamaktadır. Ama mutlaka akıllarından geçmektedir. Eğer sizi geri kazanmak isterse hiç bir şey buna engel olamaz. Her tür taktiği uygulamaktan çekinmemelisiniz.

Ayrılacaksanız, bunu istediğinize emin olarak bunu yansıtmalısınız. Çünkü akrep burcu erkeği bir kez kalbini kapattığı zaman bir daha girmenize izin veremez, kapıyı sonsuza dek mühürlemektedir. O yüzden siz siz olun canlarını yakmamaya dikkat edin.

Bakınız: Akrep Burcu Erkeği Çekici Midir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status