Akrep Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

Aylık akrep burcu yorumunuzda bu ay aşk hayatında ciddi konular üzerine konuşmalar olacak ve iş hayatında da bazı görüşmeler ve toplantılar önem arz edecek. Yılbaşı tatili yanı sıra bu ay size gelecek olan diğer önemli etkinlikler için ön planlar yapacaksınız. İyi haberler, olaylar ve deneyimler sizi özgüveni yüksek, kararlı veya kendine güvenen bir insan haline getirebilir. Duygusal ve zihinsel olarak sizi etkileyebilecek hassas anlar olabilir. Bu ay boyunca eviniz için önemli olan 2018 yılında tamamlanması muhtemel planları tartışıp karar vereceksiniz. Bir mülkiyetle ilgili bir dava ile ilgileniyorsanız, gelişimi bu ay çok fazla umut vereceksiniz.

2017 yılının Aralık ayında akrep burçları yeni sanal tanıdıklarınızı veya diğer ülkelerdeki insanlarla temas kuracaksınız. Bazıları senin için çok önemli olacak. Bu ay bir toplantı veya görüşmeler için arkadaşlarınızdan bir davet bekliyor olacaksınız. Şimdi bazı engeller ve problemler olduğu halde ekstra toplu para elde edebileceksiniz. Beklenmedik para veya kazanç mümkündür, bunu biraz geciktikten sonra öğreneceksiniz.

Genel olarak Aralık ayı sizin için çok duygusal bir ay olacak. Biraz korku ya da panik yaşanabilir, ancak başarıyı hak ediyorsunuz. Bununla birlikte, her şeyden önce, kurnaz veya kıskanç insanların yanı sıra kurnazlıktan veya manipülasyondan sakının.

Dolunay sekizinci evde ve yatırım, maliye, vergi, sigorta, ortaklık ve kredilerin üzerinde yükselir. Bu finansal sektörünüzü tetikleyecektir. Bu ay bir sürü masraf gelebilir. Lütfen masraflarınızı kontrol etmeye çalışın. Aksi takdirde, onlar gerçekten sizin için zor anlara sebep olabilir. Mali sektörde çok sayıda düzenleme yapmayı deneyebilirsiniz. Bu, duygusal stresinizi de halletmek için iyi bir zamandır.

Merkür, iletişim dünyası ve mantıksal analiz alanında ayın ilk haftasında yavaşlama moduna geçecektir. Bu hareket, 2.evde para, öz değer, aile, konuşma ve maddi varlıkları tetikleyecektir. Bu yavaşlama modu bazı finansal konulara neden olacaktır. Lütfen önümüzdeki günlerde biraz para kazanmaya çalışın. Bir şekilde mali durumunuzu yönetmek zorundasınız.

Güneş ve Satürn de bu evden geçiyor, bu nedenle ilişkilerinizdeki öz değeriniz ve birliğinizle ilgili bazı konulara sahip olacaksınız. Daha çok para kazanma yöntemi düşünüyorsunuz. Yarı zamanlı iş görüşmeleri de görülüyor. Merkür, yavaşlama modundayken sizi daha fazla çalışmanızı sağlayacak ve eski projeleri de düşünmek zorunda kalabilirsiniz.

Mars, benlik, bakış açısı, hırs, fiziksel beden ve kişilik alanında 1.evine geçecek. Bu kişisel hayatınız için yoğun bir zamandır. Hayatta yeni başlangıçlar olacak. Sağlık endişeleri de görülüyor. Mars, ortaklıkların 7.evinde de bulunuyor. Dolayısıyla, ilişkilerinizde yavaşça ilerlemelisiniz. Bu ay bencil olmak için iyi bir zaman değildir.

Akrep Burcu Aralık 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında biraz daha özverili olmalı, partnerinize daha fazla ilgi göstermeli ve bazı ciddi konuları konuşmaktan kaçınmamalısınız. İlişkiniz ile ilgili vermeniz gereken yeni kararlar olabilir. Aşk hayatında bekarlar için de flört edecekleri zamanlar olacak. Ancak bir ilişkiye başlamak için hazır hissetmeyebilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Kariyer hayatınızda yeni toplantılar ve görüşmeler ile birlikte yepyeni fırsatlar önünüze serilebilir ya da ek gelir sağlayacak bir iş teklifi gelebilir. Ortak projelerde ekip ruhu ile çalışırsanız kazançlı çıkacaksınız. Ancak maddi konularda temkinli olmalı, yeni bir harcama planı yapmalısınız. Çünkü ekstra harcamalar sizi zorlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status