Akrep Burcu 2021 Sağlık Yorumu

Satürn gezegeninin Akrep burcundaki hareketi ve Akrep Gezegeni Pluto’nun ana gezegeni, bu burç altında doğan tüm insanlara iyi sağlık öngörüyor. Özellikle Satürn gezegeni, Akrepleri sağlık ve esenlik konusunda destekleyerek onların sağlığı üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Akrep’in sağlığı Ay’dan etkilenecek, Plüton gezegeni, aynı zamanda Mars gezegeni. Mars, Akreplerin hayatına heyecanlı anlar getiriyor, aynı zamanda Akreplerin yaralanmalara dikkat etmesi veya araç kullanırken dikkatli olması gereken günleri de getiriyor.

2021, Akrepler için yorgunluktan veya sağlıksız beslenme alışkanlıklarından kurtulmanın çok önemli olacağını söylüyor. Sağlığın iş yükü ile büyük ilgisi olacaktır ve bu nedenle Akrepler, enerjilerini ve aynı zamanda fiziksel veya zihinsel sağlıklarını etkileyebilecek stres konusunda çok dikkatli olmalıdır. Akrepler, bir kahve içmek veya sevdikleri bir gazeteyi okumak için işte daha sık ara vermenin çok önemli olduğunu unutmamalıdır.

2021’de her Akrep için stresten kaçınmak, uygun beslenme alışkanlıkları edinmek ve düzenli bir içme rejimini sürdürmek son derece önemli olacak. Önceki yıllarda olduğu gibi, kronik hastalıktan muzdarip Akrepler için önemli bir gelişme yok, sağlık burcu 2021 belirtiyor. Ancak, psikolojik iyilik yüksek bir standartta olacak ve bu nedenle bu zorlukların daha kolay üstesinden gelebileceksiniz. Bu nedenle yıl boyunca sağlık ılımlı olmalı ve Akreplerin yaşamları, Akreplerin sağlığını önemli ölçüde etkileyecek olumsuz gezegen hareketlerinden etkilenmemelidir.

Ay, 27 Nisan’da Dolunay’ın Ay Evresinde Akrep burcunda olacak. Akrep burcu 2021, bu günde, 10 gün önce ve 10 gün sonra, Akreplerin sağlıklarına dikkat etmesi ve diş problemlerine, yüksek tansiyona ve hatta şeker hastası olanların daha fazla dikkat etmesi gerektiğini söylüyor. Bu dönem. Akrep burcundaki dolunay da dikkatinizi etkileyerek yaralanmalara neden olabileceğinden, yollara çok dikkat edilmelidir.

Akreplerin sağlığı açısından bir sonraki önemli tarih, 4 Kasım 2021’de Akrep burcunda ay evresinin yeni aya ulaştığı zamandır. Bu nedenle bu tarihten 10 gün önce ve 10 gün sonra, Akreplerin olması çok önemlidir. yine yolda dikkatli olun, dişlerine, soğuk algınlığına veya hissettikleri diğer sağlık sorunlarına ekstra dikkat göstererek 2021 burçlarını uyarır. Bu dönem aynı zamanda bir doktora gitmek ve gerekli tüm önleyici muayeneleri yaptırmak için son derece uygundur.

İlaç alan Akrepler 2021’de düzenli olup olmadıklarını takip etmeli ve doktorlarının reçete ettiği dozu ihmal etmemelidir. Güneş, Akreplerin zihinsel sağlıklarını iyileştirmelerine yardımcı olur ve onları büyük acılardan kurtarır. 23 Ekim’den 2021’in sonuna kadar, 2021’in size getirdiği olumsuz etkilerle daha iyi başa çıkma fırsatına sahipsiniz.

Ekimden 2021’in sonuna kadar, tüm Akrepler sevdikleri aktiviteyi yaparak daha rahat ve rahatlamalıdır. Bu süre çok uygun ve 2022’ye kadar pillerinizi yeniden şarj etmek için gerekli. Ameliyat olacaksanız veya diş problemlerinizle uğraşmanız gerekiyorsa Akrep Burcu 2021, Ay’ın Akrep burcunda olduğu tarihleri ​​önermiyor. 2021’de ameliyat olmanız ihtimaline karşı, geçen ay konumlarına bir göz atın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status