Akrep Burcu 2021 Önemli Tarihler ve Tutulmalar

Akrep burcu 2021 ve yorumu, yönetici Akrep gezegeni Pluto’nun tahminlerine göre günlük burçtan güçlü bir şekilde etkilenecek. Bu geçişler, 2021 boyunca birkaç günü büyük ölçüde etkileyecek. Pluto gezegeni, Akrep burcunda doğan her bireyin eylemleri, duyguları ve aynı zamanda enerjileri üzerinde etkili olacak, her Akrep’e Akrep burcunun 2021’in aşağıdaki önemli tarihlerini iyi hatırlamasını önerir.

05 Ocak 2021 – Merkür Plüton gezegeni ile kavuşumda. Uzun süredir ertelediğiniz sorunları çözmek için doğru zamandır. Bu gün, sorunlarınızı çözmek, günlük burç Akrep’i, iş ilişkilerinde veya partner hayatında vurgulamak için harika.

28 Ocak 2021 – Venüs, Pluto gezegeni ile kavuşuyor. Bu geçişin yaratıcı yönünüz üzerinde güçlü bir etkisi var. Yaratıcı bir işiniz varsa, bu gün fikirlerinizi ifade etmek için harikadır. Çocuklarınızla ilişkilere veya oyunlara yaratıcılık katın.

16 Mart 2021 – Plüton gezegeni ile güneş. Bu gün başarılı olmanız gerekecek. Uzun vadeli hedeflere ulaşmak için bugün çalışkanlığınızı ve özgüveninizi göstermeniz gerekiyor.

17 Mart 2021 – Venüs Plüton’la birlikte. Sosyal etkinlikler ve arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle bir araya gelme zamanı. Ayrıca aşkta ve ilişkilerde deneme şansınız var, özellikle aşkta.

12 Nisan 2021 – Plüton’la dört evrede Merkür. Bu gün sizinle çevrenizdeki biri arasında bir sıcaklık ve çatışma getiriyor. Sinirli ruh halinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin ve sakin ve yapıcı davranmaya çalışın.

05 Haziran 2021 – Mars Plüton’un muhalefetinde. Hedeflerinize ulaşma konusundaki yoğun tutku, bu gün boyunca özellikle işaretiniz için yoğunlaşacaktır. Bugün küçük savaşlarda kolay zaferler elde edecek. Aynı zamanda güçlü pozitif enerji de hissedeceksiniz.

23 Haziran 2021 – Venüs Plüton’a karşıt. En yakın ilişkiniz bu transit sırasında test edilebilir. Akrep 2021 burcu, bu karşıtlıktaki Venüs şüphe ve kıskançlık duygusu yaratır, bu yüzden davranışınıza dikkat edin.

17 Temmuz 2021 – Merkür Pluto’ya karşı. Bugün, geleceğiniz için değerli bir şeye dönüştürebileceğiniz çok çeşitli fikirlere sahip olacaksınız. Fikirlerinizi evde ve işte sunmanın zamanı geldi.

06 Eylül 2021 – Plüton, Venüs ile karşı karşıya. Bu gün, özellikle bekar olan Akrepler için çok ilginç. Bugün insanların karmaşık biçimde karmaşık doğası sizi cezbedecek.

17 Ekim 2021 – Güneş ile Plüton. Bu kareleme, iç mekanınıza derin bir izinsiz giriş sağlar. Neredeyse unuttuğunuz beklenmedik sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişi değiştirmeyeceksin, bununla başa çıkmalısın.

16 Kasım 2021 – Güneş ile birlikte Plüton. Bu gezegensel hareket, başkalarını etkilemek için size muazzam bir güç getiriyor. Bu güç sizin yararınıza olabilir. Gücünüzü ve etkinizi kötüye kullanmaktan kaçının.

05 Aralık 2021 – Venüs, Pluto gezegeni ile kavuşumda. Mars burcunuzda olmaya devam ediyor ve bu önemli kavuşum sırasında. Bu bağlantılarda varlığınızın yeni bir seviyesini hissedeceğinizi öngörüyor. Sevdiklerinizin avantajlarını algılayacak, akrep burcunu günlük olarak belirleyecek ya da maddi gelişme imkanınız olacak.

30 Aralık 2021 – Merkür, Pluto gezegeni ile kavuşumda. Bu gün, aile çevresinde dinlenmek için en iyisidir. Günlük burç 2021, akşamları tek başınıza rahatlayarak kendinizi şımartabilir ve tüm 2021 yılının başarılarını ve çöküşlerini değerlendirebileceğinizi söylüyor. Kendinizi analiz etmek için mükemmel bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status