Akrep Burcu 2021 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Sevgili Akrep, Akrep burcu 2021‘in sağlık, aşk, kariyer veya finansal açıdan neyi öngördüğünü bizimle birlikte öğreneceksiniz. Burcunuz size hangi haberleri getiriyor? Akrep 2021 hangi olumlu veya olumsuz anları size gösterecek? Aşk Falı Akrep 2021’de sizi şaşırtacak. Akrep, 2021’de önceki yıllara göre daha başarılı olacak mı? Bekar Akrepler aşkı bulacak mı? 2021 aşk falı Akrep burcu için neyi öngörüyor?

Akrep burcu, 2021’de çeşitli değişikliklerin beklediği Yengeç ve Balık burcuyla bir su elementini paylaşıyor. Akrep burcunun da kişisel ve profesyonel yaşamdaki değişiklikler için 2021’de hazırlanması gerekiyor. 14 Ocak 2021’den itibaren, ana gezegeni olan Pluto gezegeni, 2021 Akrep burcunu ve burç burcunu etkileyecek.

Plüton, Güneş’le kavuşmaya başlar ve bu, esas olarak maddi düzlemi ve Akreplerin işteki veya işteki konumunu etkileyecektir. Bu birleşim, hem erkek hem de kadınların gelecekleri hakkında hafif korkularla huzurlu bir dönem bekleyebilecekleri Akrep burcu ve 2021 burçları üzerinde olağanüstü bir etkiye sahip olacak. Akrepler böylece 2021’in başından itibaren rahatlayabilirler, ancak otoriteyle ilgili sorunların yanı sıra meslektaşlarıyla çatışma olasılığına da dikkat etmeleri gerekir. Ancak bu dönem uzun sürmeyecek ve Akrepler her alanda hüküm sürecek arzu edilen mükemmel huzuru ve uyumu dört gözle bekleyebilir.

2021 Nisan sonundan itibaren, yani 23 Nisan 2021, Akrep burcu, Mars’ın Yengeç burcuna girişinden etkilenecek çünkü Akrep ile su Elementini paylaşıyor. 27 Nisan 2021’de, Akrepler ev burcunda da dolunaya hazırlıklı olun. Akrep burcundaki dolunay, arzularınız ve duygularınız üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır.

Akrep’in hayatındaki bir başka gergin dönem, Plüton’un Mars gezegenine karşı geldiği Haziran başında geliyor. Bununla birlikte, Akrep burcu 2021’e göre Merkür’ün Yengeç burcuna girmesiyle bu yöndeki küçük bir gerilim dengelenecektir. 11 Temmuz 2021’den 23 Ekim’e kadar Akrepler aşkta dengeli ve uyumlu bir dönemi dört gözle bekleyebilirler. Sağlıkta olumlu dönem. Akrep burçlarını 2021 yılında toplumdaki konumlarını güçlendirmek için pek çok fırsata sahip olacak.

Akrepler gelişimleri üzerinde çalışmalı, daha fazla öğrenmeli veya kendilerini eğitmelidir. 2021’in ikinci yarısında sadece duygusal sağlık güçlendirilmeyecek. Akrep, aktif bir fiziksel ve pozitif zihinsel yaşamı da dört gözle bekleyebilir. 2021’in sonu, ilginizi hak eden ve son zamanlarda ihmal edilen arkadaşlarınızla iletişime geçmek için de özellikle uygun olacaktır. Bu nedenle, 2021 burcu için tahmin çoğunlukla olumludur, ancak Akrepler, 2021’de kendilerini bekleyen ve hayatlarını, duygularını, tutumlarını ve arkadaşları, aileleri veya partnerleriyle olan ilişkilerini etkileyecek önemli tarihleri ​​hatırlamalıdır.

Akrep Burcu 2021 Pozitif – Olumlu Tahminleri

2021’de dört gözle bekleyebilecekleri birkaç olumlu an bekliyor. Akrep Burçları 2021’in vaat ettiği ilk olumlu şey, duygusal alanda ve ilişkilerde olumlu uygulamalar. İlişkilerdeki Akrepler, son birkaç yıldır birçok kavga veya anlaşmazlığı atlattı, gergin ilişkiler ve hatta ayrıldı. Ancak bu yıl, gezegensel hareketler mevcut uzun vadeli ilişkinizin yeni bir seviyeye geleceğini gösteriyor.

2021 boyunca partnerinizle yapıcı bir şekilde iletişim kurmayı öğrenirseniz, gerçekten uyumlu anlar sizi bekliyor. Ancak dengeli yaşamınız için iletişim önemli bir unsur olacaktır. Bu yıl, Mars gezegeninin su elementi burçlarından geçmesi, evlilikteki tutkunuzu, sevginizi ve duygularınızı da etkileyecek.

Bu dönemler ruhunuzla güzel bir bağlantı anlamına gelecektir, ancak diğer anlarda dikkatli olmalısınız. Akrep’in kariyerine gelince, çok umut verici bir yıl sizi bekliyor.

Çoğunuz nihayet sıkı çalışmanızın takdirini kazanacaksınız. Gezegenler, Akrep burcunda doğan erkekler için uygun bir şekilde eğimlidir. 2021’de herhangi bir meslek değişikliğine açığız, ancak bu konuda partnerinizle de konuşmalısınız.

Pluto gezegeni de sağlığınızı destekleyecek ve bu nedenle 2021 boyunca fiziksel veya zihinsel durumunuzu önemli veya olumsuz etkileyecek hiçbir an olmayacak. Akrep burcundaki dolunay ve yeni ay, sağlığınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olacak. Kronik sağlık sorunları olan akrepler, 2021’de sağlıklarında önemli gelişmeler görecek.

Maddi durum söz konusu olduğunda, Akrep burcu için de 2021 pozitifleri arasında yer alıyor. Olumlu mali durum aynı zamanda ruh sağlığınız üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olacaktır, çünkü alışık olduğunuzdan daha değerli şeyleri karşılayabileceksiniz. Finansal 2021’e göre nihayet yeni bir araba satın alabilir, dairenizi yenileyebilir veya rüya gibi bir ev satın alabilirsiniz. Ayrıca güzel geleceğiniz için anahtar olacak uzun vadeli finansal planlar geliştirebileceksiniz.

Akrep Burcu 2021 Negatif – Olumsuz Tahminleri

Akrep Burçları 2021 boyunca tüm Akrepler için gerçekten uygun bir dönemi işaret ediyor. Çok fazla olumsuzluk yoktur, ancak Akreplerin özel yaşamlarında olduğu kadar çalışma yaşamlarında da bazı önerilerde bulunulur. 2021 boyunca çok önemli bir nokta, tutkunuzu ve dürtüsel eyleminizi yavaşlatmak olacak. İşleri düşünceli ve yavaş yapmalısınız. Bunu adım adım takip etmek sizi çok çabuk ulaşamayacağınız bir hedefe yaklaştıracaktır.

Akrepler, özellikle Plüton’a karşı önemli bir muhalefetin ortaya çıktığı önemli tarihlerde, 2021’deki duygusal sağlık durumunun farkında olmalıdır. Bu tarihler bu burcun sonunda bulunabilir. Akrepler için harika bir burç tavsiyesi, 2021’de kendileriyle eşleri arasında gergin durumlar ve sırlar yaratmamaları gerektiğidir. Partnerinizi, onları sinirlendirebilecek veya onları incitebilecek, ilişkiden sonuna kadar keyif almanız gerekir.

2021 yılında samimiyet çok önemli bir faktör olacak. Sıkı, önceki çalışmaları için tanınmayan Akrepler bile olumsuz duygular yaşayabilir. Bazı Akrepler, büyük çaba gerektiren veya kapsamlı finansal planlar gerektiren bir iş kurmak isteyecek.

Akrepler yılın bazı tarihlerinde bitkinlik, yorgunluk veya gerginlik yaşayabilir. Bu tarihler, Plüton‘un diğer gezegenlerle veya güneşle geçişiyle yakından bağlantılı olacak. Bu günlerde dikkatli olmak uygundur ve sağlık bakımınız güçlendirilmelidir. 2021 yılında Akrepler için önleyici tıbbi muayeneler çok önemli olacak. Bunları ihmal etmeyin.

YORUMLAR

  1. Şehnaz dedi ki:

    Ben akrep arkadaşım kova ikimizin borcumuzu 2021 de olacaklari bilmek isterdim evlenme teklif edecekmi

DMCA.com Protection Status