Akrep Burcu 2021 Aşk, İlişkiler, Aile ve Evlilik Yorumu

Aşk Akrep, 2021’in başından bu yana Venüs gezegeni Oğlak burcunda olacak ve bu nedenle Akrepler daha temkinli ve hayatta sahip oldukları armağanların farkına varacaklarını söylüyor. Böylece bu dönem, Akrepler için bir minnettarlık, pozitif enerji, ama aynı zamanda maddi şeylerle daha olumlu bir ilişki dönemi haline gelir. Bu dönemde, Akrepler toplum içinde duygularını ifade etmekten mutlu olmayacak ve aynı zamanda Partnerine en derin duygularını ifade etmede zorluk.

Venüs gezegeni Şubat ayının başında Kova burcuna doğru hareket edecek. Venüs gezegeninin bu hareketi, Akreplere rahatlık getirir ve bir partner için sevgi duygularını yoğunlaştırır. Böylelikle, 2021’in ilk iki ayı eşiniz veya karınız veya eşinizle uyumlu ve sakin geçecek. İyi haberler getirecek ve ilişkiyi güçlendirecek aylar var. Evlilik ve partner hayatındaki en güçlü sevgi ve bağ, evli olanlar tarafından sağlanacaktır, partnerinizin sadece çocuklarınızın babası veya annesi değil, aynı zamanda en iyi arkadaşınız olduğunu söylüyor.

Akrepler, Venüs’ün Koç burcunda olduğu Mart sonundan Nisan 2021 ortasına kadar daha tutkulu bir dönem bekleyebilir. Bu tutku Venüs’ün Boğa burcundan geçmesiyle yoğunlaşacak ve bu geçiş 9 Mayıs 2021’e kadar beklenebilir. Bu dönem, partnerle en büyük dinlenme ve kollarında vakit geçirmek için uygundur. Birbirinizin tadını çıkarın, aşk hayatındaki yaratıcılığınız damarda olmayacak. Sadece tutkunuzun değil, yaratıcılığınızın da yoğunlaşacağı Mart ayının sonundan Nisan 2021’in başına kadar aşk hayatınıza yenilik ve fikirler getirebilirsiniz.

2021 Haziran ayının başından beri Venüs, Akrep ile bir su elementini paylaşan bir Yengeç burcundadır. Haziran ayı boyunca evde kalma, evinizi geliştirme ve ailenize bakma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu dönemi, evi yenilemek veya uzun zamandır planladığınız evin çevresinde düzenlemeler yapmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca bir şeyler pişirmeyi deneyebilirsiniz çünkü Yengeç burcundaki Venüs, yaratıcı yönünüzü de açar.

Akrepler, gerçekten sevgi dolu, uyumlu ve tam anlamıyla istisnai bir Haziran 2021 ayı yaşayacak ve bu ay büyük bir aşkla damgalanacak. 2021’in sonraki ayları, kalıcı bir ilişki içinde olan ancak bir evlilikte olmayan Akreplerin aşklarını mühürlemeyi ve bir evlilik birliğini düşünmeleri gerektiğini öne sürüyor. Bu adım, gezegensel hareketler açısından son derece memnuniyetle karşılanmaktadır.

10 Eylül 2021’de, Venüs gezegeni ana burcunuz olan Akrep burcuna girecek. Venüs’ün bu hareketi, Akreplere çok fazla enerji ve sevgiye ve hatta tezahürüne olumlu bir bakış açısı getiriyor. Akrep burcu olarak Plüton’u yöneten 8. Zodyak İşareti, ilişkisini doğrulamak için en iyi zaman olduğunu anlayacak. Akreplerin hayatında, yılın geri kalanı aile hayatında, ilişkide veya evlilikte uyum ve refah getirir.

Akrep, özellikle yaz aylarında ilişkinin bazı tuzaklarının üstesinden gelmek zorunda kalacak ve bu nedenle yaz ayları bir tatil planlamak ve ailenizle vakit geçirmek. Gergin durumlar ortaya çıkarsa, Akrep samimiyetin ve yapıcı iletişimin önemini unutmamalıdır. Bağırmak, kavgalar veya parmakla işaret etmek ilişkiniz için en iyi çözüm değildir. Tüm 2021 yılı için bu kuralı hatırlayın.

2021 Aralık ayının başlarında, ana gezegeniniz Plüton, Venüs gezegeni ile birleşerek burcunuza çok az kişinin direnebileceği muazzam bir manyetizma getiriyor. Böyle bir ışıltı sizi bekliyor. 2021’in sonuna kadar her Akrep, Venüs ile birlikte Pluto gezegeni ile birlikte çok para çekiyor, ancak hayatınız bu yönde de gelişecek.

Sevgiye gelince, Aralık 2021’de büyüleyebileceğiniz ve istikrarlı aile yaşamınızı bozmak isteyebilecek birine karşı dikkatli olun. Bununla birlikte, yönetici Plüton‘un etkisi altında, hayatınızdaki gerçek değerleri bulmak ve düşünülemez romantizmi unutmak için yeterli güce ve enerjiye sahip olabilirsiniz. Sevgili ve kalıcı partnerinizin kollarında Venüs ve Pluto’nun etkisinin tadını çıkarın.

2021 yılında arkadaşlarınızı ve ailenizi ihmal etmemelisiniz. 2021 yaz ayları, aile ortamında birlikte parti ya da akşam yemeği düzenlemeye elverişlidir. Daimi partnerinizle olan durum yaz aylarında gergin olabilir, bu nedenle ailenizin veya arkadaşlarınızın çevresinde rahatlamaya ihtiyacınız olacaktır.

2021’de ailenizdeki önemli olayları ihmal etmemeli ve eşinizle birlikte kutladığınız tüm tarihleri ​​yazmalısınız. Akrep burcu, önemli bir tarihi unutursanız, eşiniz endişelenebilir ve sizin onlar kadar umursamadığınızı hissedebilir. 2021’de bir noktada, sadece samimiyetiniz değil, aynı zamanda duygularınızı ifade etme biçiminiz de önemli olacak. Bir gülümsemenin, bir öpücüğün veya bir sarılmanın bazen 1000 kelimeden fazla anlam ifade edebileceğini unutmayın.

İlişkinizin rutine düştüğünü hissettiğinizde ve ikiniz de yeni kıvılcımlar arzuladığınızda, onları birlikte tutuşturabileceğinizi unutmayın. Partnerinizle sorunlarınız hakkında daha fazla konuşun, astroloji aşk yıldız falını teşvik edin, ama esas olarak bir ilişkiden gerçekten ne beklediğiniz ve onu nasıl renklendirebileceğiniz hakkında. Özellikle Venüs gezegeninin Nisan 2021’de tutkulu bir Boğa burcundan geçtiği tarihler veya Venüs gezegeninin samimi bir Oğlak burcunda olduğu tarihler ve bu, bu konuşmalar için özellikle uygun olan Ocak 2021’in başlangıcı veya Kasım 2021’in başı olacaktır. veya tutku ve anlayışla dolu yeni deneyimler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status