Akrep Burcu 2018 Yorumu (Genel ve Aylık Yorumlar)

2018 akrep burcu yorumunda bu yıl Jüpiter yıl başlangıcından Kasım ayına kadar sizin burcunuzda olacak. Bu nedenle, bu yılı pek çok açıdan kendi yılınız gibi hissedebilirsiniz. Daha fazla fırsat bulabilir, hayatınızı yeni yollarla genişletebilirsiniz. Daha yılın başında akrep burcunda olacak ve bu nedenle Ocak, en iyi aylarınızdan biri olarak bu yıl keyifli başlayabilir. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olabilir. Bu yıl fırsatları değerlendirerek kendiniz için harika bir yıla dönüştürebilirsiniz.

Akrep Burcu 2018 Genel Yorumu

Venüs, Ekim ayında burcunuzda gerileyecek ve tembel, daha hoşgörülü ve inatçı olabilirsiniz. Kendinize daha fazla odaklanılabilir veya diğer insanlarla uğraşmak zor hal alabilir. Kendinizle olduğu kadar sevgi ile ilgili konular üzerinde çalışmanız gerekebilir. Merkür, Aralık ayının ilk haftasında burcunuzda geriliyor ve iletişim problemleri yaşanabilir. İletişimde insanlar ile anlaşılması güçleşir, odaklanmaz veya zihinsel disiplin ve her türlü küçük şeyin yanlış gittiğini görebilirsiniz. Kendinize karşı daha fazla sabırlı olmanız gerekir ve ikinci bir şansa odaklanabilirsiniz. 18 Kasım‘dan sonra doğanlar bunu daha çok hissedebilir.

Akrep Burcu 2018 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

Neptün, bütün sene sevgi alanında kalıyor. Sevdiklerinizle daha anlayışlı ve merhametli olmanıza yardımcı olur. Ayrıca aranızdaki sevgi bağı güçlenir ve duygusal yönden daha iyi anlarsınız. Mars, Kasım ayının ortasından sonuna kadar sevgi alanınızdadır ve hissettiğiniz sevgiyi paylaşmak isteyeceksiniz. Sevdikleriniz için bir şeyler yapmak, hayatınıza daha fazla sevgi ve sevinç katmak ve eğlenmek üzerine odaklanabilirsiniz. Yalnız olmanız halinde bu yıl ilişki için iyi bir zaman olabilir. Ya da uzun süredir flört ettiğiniz biri ile ilişliye başlamanız veya geçmişten birine şans vermeniz olasıdır.

Uranüs, Mayıs ayı ortasından Kasım ortasına kadar ilişki alanınızda gezmeye başlayacak. İlişkilerinizde birileri ile aranıza mesafe koyabilirsiniz ve değişiklikler olabilir. Hayatınızdaki insanlar değişiklikler görebilir veya ilişkilerinizde daha fazla farklı düşünmeye başlayabilirsiniz. Başka insanlardan taleplerinizi değiştirebilir ve partnerinizden beklentilerinizi de değiştirebilirsiniz. Normalde umursamadığınız veya düşünmediğiniz insanlara ilgi duyabilirsiniz ve ilişkileriniz için farklı bir yaklaşımda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Uranüs bu yıl iş alanında sona geliyor ve Mayıs ayı ortasına kadar bu alanda kalıp Kasım ayının başında son turunu yapıyor. İstediğiniz çalışma türü, zevk aldığınız çalışmalar ve işinize yaklaşımınız muhtemelen son birkaç yıldır değişti. İş hayatınızla birlikte yapmak istediğiniz son değişikliklere şimdi odaklanılabilirsiniz. Merkür, Mart ayının ortasından Nisan ayı ortasına kadar iş ve kariyer alanında gerilemesini sonlandırıyor. Eğer yaptığınız işlerden dolayı mutsuzsanız, işinizi değiştirmek için bir fırsat olabilir. Daha önce çalıştığınız bir yerde ya da daha önce yaptığınız bir işte çalışmaya geri dönmek için iyi bir zaman olabilir.

Mars, Ocak ayının sonlarından Mart ayı ortasına kadar gelir ve mali fırsatları takip edebilir, finansmanınızı iyileştirmek için çalışabilir ve maliyete daha fazla istikrar ve güvenlik getirebilir, bütçeler ve finansal planlar üzerinde çalışır ve finansal tavsiye ve bilgi toplayabilirsiniz. Jüpiter, Kasım ayının başında para alanına girer ve finansal fırsatları takip etmek, yeni fırsatlar yaratmak, finansal kaynaklarınızı artırmak ve kendini iyi ayarlamak için mükemmel olabilecek bir yıllık bir süre elde edersiniz. Para alanında Kasım ayının ikinci yarısında Merkür gerilemesi ile para durumlarını ve finansal seçenekleri ele almanız gerekebilir.

Akrep Burcu Ocak 2018 Yorumu

Yıl başına bolca enerji ile başlayabilirsiniz. Başarıya odaklanmak ve enerji ile bir şeyler gerçekleştirmek için odaklanabilirsiniz. Kartlarınızı doğru oynarsanız, doğru adımı atabilir ve 2018 yılını en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Ocak ayında enerjiniz yüksek ve kendinize güveniniz tam olacak.

Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumu

Bu ay kararlarınızı almak ve planlarınızı tamamlamak ve başlamak için daha fazla zaman harcarsanız enerjiniz daha yavaş olabilir. Üzerinde çalıştığınız şeyin temeline daha fazla odaklanabilirsiniz. Bir yerden başlayabilir ve hedeflerinizde yol kat edebilirsiniz.

Akrep Burcu Mart 2018 Yorumu

Ayın ilerleyen günlerinde rahatlayabilirsiniz. Çünkü daha sonraki ay daha aktif olacak ve bir sürü farklı proje ve fikir üzerine odaklanabilirsiniz. Çok fazla sorumluluk almamaya ve kendinize zaman harcamaya, dinlenmeye özen gösterin. Sizi strese sokan durumlardan uzak durmanız çok daha iyi sonuç verecek.

Akrep Burcu Nisan 2018 Yorumu

Zihniniz bu ay çok hızlı bir şekilde olaylara odaklanabilir ve detayları görebilirsiniz. Bir sürü yeni fikir ortaya çıkarabilir ve birçok farklı plana odaklanabilirsiniz. Yine bazı işlerin ayrıntılarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, bu yüzden büyük bir harekete geçmeden önce yapmanız gereken şey hakkında daha iyi bir görüş elde edene kadar bekleyin.

Akrep Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Ayın başında fikirleriniz, düşünceleriniz ve planlarınızla daha açık ve ifade edici olma üzerine odaklanabilirsiniz. Ay ilerledikçe duygularınız ve belirli durumlar, insanlar hakkında ne düşündüğünüz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Duygusal destek isteyecek ve sevdiklerinizden beklentileriniz artacak.

Akrep Burcu Haziran 2018 Yorumu

Bu ay kendinizi evde hissetmeye çalışın ve size yardımcı olması için duygusal yönden sizi rahatlatan insanlarla vakit geçirin. Bunun yanı sıra hayatınızda destekleyici insanlar olduğundan emin olun. Bu, aylar devam ettikçe sizi daha fazla dengeli tutabilir. Kendinizi iç dünyanızda güçlendirmeye çalışın ve hayatınızın temelini güçlendirin.

Akrep Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Kendiniz ve hayatınız için artık çok daha sağlam adımlar atmak ve kararlar vermek için hazır hissedeceksiniz. Bu yüzden olabildiğince onları güçlendirmeye çalışmaya çalışın. İlerleme fırsatlarını keşfederseniz, hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olabilir.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Eski bir hedefiniz bu ay aklınıza gelebilir ve bu hedefle ilerleme kaydetmek için tekrar çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunun için sahip olduğunuz planlara ve bu planları daha gerçekçi bir şekilde mümkün kılmak için şimdi değiştirmek için neler yapabileceğinize odaklanabilirsiniz. Üzerinde çabucak çalışın ve akıllı olun. Eski hedefler size yeni fırsatlar sunacak.

Akrep Burcu Eylül 2018 Yorumu

Bu ay tekrar her şeyin yoluna girdiğini hissedebilirsiniz. Rüyalarınızı takip etme, rahatlama alanınızın dışına adım atma ve son zamanlarda biriken küçük projeleri, görevleri ve işleri bitirme fırsatları üzerinde çalışabilirsiniz. Yükselen enerjiniz size fayda sağlayacak.

Akrep Burcu Ekim 2018 Yorumu

Tekrar geri çekilip ayı kendi kabuğunuzda sürdürebilir, özellikle çalışkan hissetmiyorsanız geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Daha fazla rahatlık, aşinalık, destek ve dinlenme özlemi isteyebilirsiniz. Daha fazla şımartılmak ve daha tembel hissetmek isteyebilirsiniz ve bir şeye acele etmeyin. Çok büyük bir şeyle uğraşmamaya çalışın.

Akrep Burcu Kasım 2018 Yorumu

Bu ay çok daha yaratıcı hissedeceksiniz. Yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz, ancak şu anda onlarla çok fazla harekete geçmek için fazla enerjiniz ya da motivasyonunuz olmayabilir. Bunun yerine, planlarınızda çalışabilir ve ilk adımınızı atabilirsiniz.

Akrep Burcu Aralık 2018 Yorumu

Bu ay enerjinizi kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz ve yaratıcı işler için fazla aceleci davranabilirsiniz. Ay ilerledikçe çok daha iyi hissedeceksiniz ve daha olumlu olabilirsiniz, eğlenmenize odaklanın ve kendinizden zevk almaya zaman ayırabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status