Rüyada Akide Şekeri Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada akide şekeri görmek, uyku bedenimizin ihtiyaç duyduğu en temel ihtiyaçlarımızdan birisidir.

Uyku günlük çalışmalarımızdan, hayatımızın yoğun duygusal temposundan yorgun düşen bedenimizin ve sinirlerimizin dinlendiği zamandır. Uykuya daldığımız andan itibaren günlük hayatta yaşamış olduğumuz bazı olaylar, hayal ettiklerimiz ve düşünmemişiz gibi dursa da bilinç altına yerleşen aslında hep düşündüğümüz olaylar, kurgular ortaya çıkar.

İsteklerimiz, hayallerimiz, sahip olduğumuz hayat beynimiz gece uyumayıp her dakika çalışıp düşünmeye devam ettiği için bu düşünceler de hep sürekli olarak film şeridi gibi döner durur. İşte bunun adına rüya diyoruz. Mesela hiç karşılaşmadığımız biriyle rüyamızda karşılaşmak bilinç altının bir şekilde bize yansıttığı süreçtir. En kısa rüyanın 3-6 saniye arasında değişebildiğini biliyoruz. Fakat etkileri neredeyse uyanana kadar sürebiliyor.

Rüyada Akide Şekeri Yemek

Rüyada akide şekeri yemek, zaman kavramı çoğu zaman olmaz. Hatta geceleri birden fazla rüya gören kişiler rüyalarını hatırlayamayabilirler. Rüyanın evrelerini incelemek gerekirse; kişi yatağına yattığında ilk 15 dakikadan sonra yavaş yavaş gözlerini kapatır ve göz kapakları titremeye başlar. Bu kısımda muhtemelen kişi rüyaya dalmak üzere olabilir.

Çeşitli bilim insanlarına göre rüyaların belli evreleri belli bellekleri ve ifade ettikleri şeyler vardır. Hayırlı bir manası bulunmakla birlikte şifa, hastalıkların iyileşmesi gibi anlamları da mevcuttur. Satmak veya birine vermek ise yine hasta olan bir bireyin sağlığına kavuşacağını gösterir.

Rüyada akide şekeri görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status