Rüyada Akbaba Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada akbaba görmek, nezaketsiz insanların işaretçisidir. Tuttuğunuzu görmek ise genelde hastalığa yorulur.

Bir köye ya da şehre girdiğinin görülmesi, oranın bir felaketine yorulur. Bir hastanın evinde ise ölümün kapıda olabileceğine işaret eder. İşsiz kalınacağına ya da var olan işinizi kaybetme tehlikesine işaret eder. Düşmanlarınızın olduğu şeklinde de yorumlanabilir. Kalbi kötülükle dolu düşmanı demektir.

Rüyada Akbabanın Saldırması

Rüyada akbabanın saldırması, maddi-manevi zarara uğrayacağınızın işaretidir. Uzun seyahate çıkabilir ya da buradaki hayatta zorlanabilir. Maddi durumu kötü etkilenerek, fakirleşebilir. Sahibi olduğunu gören kimse bir topluma başkanlık yapabilir. Bu da işinizde yükselme ya da yönetici pozisyonuna gelme şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Akbaba Sesi Duymak

Rüyada akbaba sesi duymak, kederlerinizden ya da sıkıntılarınızdan arınacağınızı işaret eder. Bir kavgada ya da savaşta yer alır ya da hasta olacağının göstergesidir. Sanatla ilgilenen kişilerin görmesi ise işinde iyi yerlere geleceğine yani onun menfaatine yorumlanır.

Şu sıralar aklını karıştıran ve çözemediğin bir sorunun var. Kafan onunla o kadar meşgul ki, etrafında olup bitenlerin farkında bile değilsin. Üstelik bu kadar çok düşünmekle eline geçen bir şey de yok; en iyisi mi, oluruna bırakmak. Yeni bir hobi edinme veya bir kursa yazılma gibi bir düşüncen var, bunu hayata geçirmek için daha ne bekliyorsun.

Rüyada akbaba görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status