Rüyada Ahşap Ev Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ahşap ev görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı sıkıntıların ve sorunların baş göstermesine delalet eder.

Yeni bir ev satın alacağınıza ya da hayırlı bir iş bulacağına ve o işten menfaat göreceğinize delalet eder. Eğer ki yıkıldığını gördüyseniz küçük bir hastalık geçireceğine ve sıhhatinize ve rahatınıza dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Yandığını ve tamamen yok olduğunu görmek, aklınızda bazı soru işaretleri olduğunu bununda en kısa zamanda çözüleceğini delalet eder.

Rüyada Ahşap Evde Yaşamak

Rüyada ahşap evde yaşamak, yanlış anlaşılmalara, suçlamalara veya suçlananlara veya birilerinin sizden gururlanmasına delalettir ve bu durumun uzun süre devam edeceğini belirtir. İlişkilerinizde kısa dalgalanmalar olacağına bunun üzerine bazı sıkıntılar yaşanacağına ve bu durumun zamanla düzeleceğini gösterir. Bir başkasının ise yeni tanıştığınız kişilere ön yargı ile yaklaşıp suçlamamanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ahşap Ev Yaptırmak

Rüyada ahşap ev yaptırmak, yeni bir işe adım atacağınıza ve bu işin üstesinden de en iyi şekilde geleceğinize işaret eder. Şu sıralar çocukların sıkıntıları ile uğraşıyor gibisin. Ancak onlar senin gibi yardımsever ve anlayışlı bir anneye sahip oldukları için kendilerini çok şanslı hissediyorlar. Bu sıkıntılar ufak tefek maddi sorunlara benziyor gibi…

Birbirinize olan saygınız ve sevginiz bu sıkıntıların üstesinden gelecek. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Çokça vakit geçirip, eğlenceli anlar yaşayacaksınız.

Rüyada ahşap ev görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status