Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ağlayan çocuk görmek, her rüyada olduğu gibi gören kişiye ve nasıl göründüğüne göre değişir.

Genel anlamda sevindirici bir haber alacağına delalet eder. Bir kadının görmesi anne olacağına yorumlanır. Gülüyor ise bir yerden para geleceğine veya ihtiyacınızın giderileceğine işarettir. Hayırlı haber olarak görülür. Cinsiyetine bağlı olarak gelecek haber değişir. Erkek ise iyi habere, kız ise biraz sıkıntılı ve kötü bir haber geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Kız Çocuk

Rüyada ağlayan kız çocuk, hastalığa delalet eder. Hastalık ya size ya da yakınınızdan birinin hastalığına işarettir. Farklı bir yorumu da düşmanınızın olmasına işarettir. Düşmanınızın psikolojik yapısını ifade eder.

Burnu akıyorsa düşmanınızın hasta olduğuna işarettir. Farklı bir yorumu ise düşmanınızın hastalığından sizin sayenizde kurtulacağına ve size minnettar kalacağına işarettir. Düşmanınızın çocuk ruhlu, değişken yapıya sahip biri olarak da görülür.

Psikolojik sorunları olduğunu ve bu durumdan sizi sorumlu tuttuğunu size zarar vermek istediğini de ifade eder. İçinde bulunduğun sıkıntılar çok yakın zamanda geçecek gibi görünüyor, yalnız bunun için az biraz daha zamana ihtiyacın var.

Bir devlet dairesiyle ilgili bir evrak işin var sanırım, kısa zamanda çözülecek. Yaşadığın bütün olumsuzluklara ve kötü olaylara karşı soğukkanlı duruşunu devam ettirebiliyorsun. Bu da sorunları aşmanda seni daha da güçlü kılıyor.

Rüyada ağlayan çocuk görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status