Rüyada Ağladığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ağladığını görmek, çoğunlukla bir sıkıntı sonucu ya da bir bekleyiş sonucu iç ferahlığına kavuşmak ve işlerin hayırlı olan şekilde sonuçlanmasına işarettir.

Sessizce sukut içinde ağlamak murada ermeye, duaların kabul olunmasına, isteklere ulaşmak şeklinde yorumlanır. Bağıra çağıra ağlamak başa kötü bir şey gelineceği ya da yaşanılan sıkıntıların devam edeceği ve bu sıkıntılı ruh halinde kişini elinden geleni yapamadığı için dua etmeye devam etmesi gerektiğine işarettir. Gözden yaş akmaması fırsatları elinden kaçırmak ya da bir işte uğraş edip sonucunun hüsranla karşılaşılması anlamında yorumlanır.

Rüyada Ağlarken Mutlu Olmak

Rüyada ağlarken mutlu olmak, gözden yaşlar çıkmasının ise hayırlı sonuçlara işaret ettiği, duaların kabul olunduğu, zorluk karşısındaki mücadelelerin kazanıldığı anlamına gelmektedir. Her halde iyiliğe, doğru yola, fırsatlar yakalamaya ve iç sıkıntılarının dışarı çıkmasına işarettir.

Sıcak gözyaşı dökmek mutluluğa, soğuk gözyaşı dökmek zorluklara delalet eder. Rüyada görüldüğü gibi mutlu bir sonuçla sonuçlanır, rüyayı gören kişi çabaların sonucunda istediği huzuru yakalar.

Hep başkalarının sorunlarını göğüslemekten bıkmadın mı? İyiniyetli olmanı suiistimal edenlere karşı uyanık olmanda fayda var. Sürekli başkalarını düşünmekten vazgeçmelisin. Eline toplu para geçebilir veya birinden bir hediye alabilirsin. Uzun zamandır arayıp sormayı ihmal ettiğin arkadaşınla görüşmek, ikinize de iyi gelecek. Konuşacak o kadar konu birikmiş ki, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Rüyada ağladığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status