Rüyada Ağıt Yakmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ağıt yakmak, iyi şeylere yorumlanmaz. Yakınlarından birini kaybedeceğine, arkasından çekeceği üzüntülere işaret eder.

Yapması gereken bir şeyi geciktirdiği için başka insanların düzenini bozduğuna işarettir. Bulunduğu iş yerinde veya evde aksaklıklar yaşayacağına bulunduğu mevkiden aşağılara ineceğine işarettir. Aile içinde büyük sıkıntılar olacağına, kişiler arasında küslük demektir.

Rüyada Tek Başına Ağıt yakmak

Rüyada tek başına ağıt yakmak, yalnız kalacağına çevresi tarafından tepki göreceğine işarettir. Kişi askeri bir vazifede ise tehlikeli şeylerle karşılaşacağına işarettir. Gözyaşı dökmek her halde iyiliğe, doğru yola, fırsatlar yakalamaya ve iç sıkıntılarının dışarı çıkmasına işarettir.

Ağlarken sıcak gözyaşı dökmek mutluluğa, soğuk gözyaşı dökmek zorluklara delalet eder. Kişi ağlar iken mutlu olduğunu ve ağlarken hıçkırdığını görmek rüyada görüldüğü gibi mutlu bir sonuçla sonuçlanır, rüyayı gören kişi çabaların sonucunda istediği huzuru yakalar.

Kırgınlıklar olacağına rüyayı gören kişinin haksız olduğuna işarettir. Uzun zamandır uğraştığı bir şeyin hiç ummadığı bir kişi tarafından bozulacağına işarettir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, çoğunlukla bir sıkıntı sonucu ya da bir bekleyiş sonucu iç ferahlığına kavuşmak ve işlerin hayırlı olan şekilde sonuçlanmasına işarettir. Sukut içinde ağlamak murada ermeye, duaların kabul olunmasına, isteklere ulaşmak şeklinde yorumlanır.

Bağıra çağıra çığlık çığlığa ağlamak başa kötü bir şey gelineceği ya da yaşanılan sıkıntıların devam edeceği ve bu sıkıntılı ruh halinde kişini elinden geleni yapamadığı için dua etmeye devam etmesi gerektiğine işarettir. Ağlayıp gözden yaş akmaması fırsatları elinden kaçırmak ya da bir işte uğraş edip sonucunun hüsranla karşılaşılması anlamında yorumlanır.

Rüyada ağlarken gözden yaşlar çıkmasının ise hayırlı sonuçlara işaret ettiği, duaların kabul olunduğu, zorluk karşısındaki mücadelelerin kazanıldığı anlamına gelmektedir. Aile arasındaki sorunları çözeceğine, dostluk ve sevgi bağlarının kuvvetleneceğine işarettir.

Kişinin çevresinden biri hasta ise bundan etkilenip psikolojik olarak bu rüyayı görebileceği de söz konusudur. Rüyayı gören kişi evlilik hazırlığı içinde ise düğünde hiç beklenmedik sorunlar çıkacağına ve ayrılık olacağına işarettir.

Rüyada ağıt yakmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status