Rüyada Adres Sormak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada adres sormak, rüya sahibinin kafasının karışık olduğunu işaret eder. Yakın bir zamanda bir hata yapmıştır.

Yaptığı hata sebebiyetiyle çevresinden tepkiler almış olabilir. Diğer bir anlamı rüya sahibinin bir karar vereceğini gösterir. Hayatını birçok yönden etkileyecek önemli bir konu hakkında ikilemde kalmıştır. Kişinin bu önemli konuda vereceği kararı düşünmek rüya sahibini ruhsal olarak yormaktadır.

Vereceği karar bir işe atılma durumu, bekar ise bir evlilik, evli ise aile içerisindeki meselelerin çözümü ile ilgili olacaktır. Sıkıntı içerisindeki rüya sahibinin birine danışmaya ihtiyaç duyduğunun göstergesidir. Rüya sahibinin bir büyüğünün, sevdiği bir arkadaşının veya aileden birinin yardımına ihtiyacı vardır.

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, hayatının kötüye gideceği işaret edilir. Rüya sahibinin umudu tükenmiştir ve artık bir çere olmadığını düşündüğü anda sevdiği biri tarafından tavsiyeler alacaktır. Akıl veren kimse tarafından çözüm yoluna ulaşacaktır.

Hayatında kötü olan her şey iyiye gidecek ve rüya sahibi rahat bir nefes alacaktır. Sevilen büyüklerinin hayır dualarını almak ve onlara akıl danışmak hayatını yoluna koymasını sağlayacaktır.

Böylesine sevecen, tatlı dilli, güler yüzlü ve anlayışlı eşe sahip olduğun için çok şanslısın ve sen de bu şansın farkındasın. Yalnız etrafta bu tatlı uyumunuzu kıskananlar var, aşkınızı biraz gözlerden uzak yaşamanız iyi olur. Hanenize bir eşya alabilir veya hediye olarak bir eşya gelebilir. Evinizde yapacağınız ufak tefek değişiklikler eşine de sana da iyi gelecek.

Rüyada adres sormak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status