Rüyada Adliye Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada adliye görmek, rüya sahibinin çok şanssız olduğuna ve başına talihsiz olaylar geleceğine işaret eder.

Rüya sahibinin işlerinin kötü gideceğine ve zor zamanlar geçireceğine delalettir. Rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağına ve kendisine iftira atılacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu sebeple haksız hissedecek ve sıkıntılı zamanlar geçirmesi olarak yorumlanır. Şu anda ki işlerinin iyi gitmediğine ve daha da kötüleşeceğine işaret eder. Bir uyarı gibidir aslında. Eğer rüya sahibinin borçları var ise bu borçla ilgili bir kağıt alacağına işarettir.

Rüya sahibinin toplumsal düzende sorun yaşayacağına ,davranış ve hareketlerinin sorgulanacağına ve toplum tarafından hoş karşılanmayan hareketlerinin olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi başkalarına karşı hareketlerini sorgulamalı ve kendisini kontrol etmelidir. Fakat eğer rüya sahibinin ailesi ile ilgili problemleri var ise bu problemlerinin düzeleceğine ve aile ilişkilerinin daha da iyiye gideceğine işaret eder.

Adli bir suç ile de yargılanabilir rüya sahibi. Fakat bu yargılanma suçsuz yere olabilir. Uzun bir süre sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra bu zorlu dönemden kurtulacaktır rüya sahibi. Vicdani bir sorgulama yaptığına yorumlanır. Meşakkatli bir işe dalalettir.

Rüyada Avukat Görmek

Haklı bir davadan alın akı ile çıkmak demektir. Eşinle yaşanan anlaşmazlıklar gün geçtikçe büyüyecek ve bu durum ikinizin birbirinizden tamamen soğumanıza neden olacak. İkinizin ortak kararı olacak olan ayrılık, aileleriniz tarafından tepki görecek.

Sizi barıştırmak için büyük çaba gösterseler de ayrılık kaçınılmaz son olacak ve bu ayrılık senin için hayırlı olacak. Çıkıp çıkmamak konusunda kararsız kaldığın yolculuğa çıkmak için en doğru zamandasın.

Rüyada adliye görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status