Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada adet olduğunu görmek, gören erkek ise hayatında ulaşmak istediği ne varsa zahmete girmeden kavuşacağına ve mutlu olacağına işarettir.

Rüyayı gören kişinin dini vecibelerini yerine getirdiğine ancak bunları tamamen gönülden yapmadığına haber edicidir. Dini vecibelerinin bir hükmünün olmayacağına ve Allah katında kabul görmeyeceğine işarettir. Eğer ki eline damladığını gördüysen bu durum yakın zamanda bir kadın hastalıklarının habercisidir. Temizleyen kişi ise hayatında temiz başlangıçlar yapması gereken kişinin kendisi olduğunu bildirir.

Rüyada Beyaz Çamaşırın Adet Kanı Olması

Rüyada beyaz çamaşırın adet kanı olduğunu görmek, bu kişinin günahları için tövbe etmesi gerektiğine ve dine yönelmesi gerektiğine işaret eder. Düzgün giden bütün işlerin bozulacağına ve mutsuzluk, üzüntü ve sıkıntılarla dolu bir yaşama devam edeceğine haber eder.

Gören yaşlı kadın ise sağlığının bozulacağını ve yakın bir zamanda çok sevdiği birini toprağa vererek büyük üzüntülere boğulacağını bildirir. Kişinin en yakın gördüğü bir kişi tarafından kazıklanarak çok fazla maddi ve manevi zarara uğratılacağını, bunun sonucu olarak rüya sahibinin insanlara hiç bir güveninin kalmayacağını işaret eder.

Şu sıralar hayatında çalkantılar, gelgitler yaşıyor gibisin. Sevgilinin söylediği bir söz seni biraz incitmiş gibi görünüyor. Ancak bunu sürekli kafanda kurup, düşünmek yerine sevgilinle bu durumu konuşsan fena olmaz. Sevgilin yaptığı hatanın farkında bile değil, senin neden üzgün olduğunu da çözmekte zorlanıyor gibi bir hali var. Konuşarak bu sorunu tatlıya bağlayacaksınız.

Rüyada adet olduğunu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status