Rüyada Açık Mezar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada açık mezar görmek, genelde iyi yorumlanmaz. Kişinin başına genelde nahoş olaylar gelmesi ve sıkıntı çekmesi mümkündür.

Rüya sahibi işinde başarısız olur, hayal kırıklığına uğrar ve aile içinde huzursuzluk yaşar. Ayrıca hane içine ağır bir hastalık girebilir ve bu hastalık bir kayıpla sonuçlanabilir. Yakınlarınızdan darbe yiyebilir, dedikodu ve iftiraya maruz kalabilirsiniz. Dost sandığınız ve derdini paylaştığınız insanların size karşı hata yapacakları ve sizin zor durumda kalacağınız anlamına da gelir. Bu zarar maddi ya da manevi olabilir.

Rüyada Açık Mezara Girmek

Rüyada açık mezara girmek, niteliği ne olursa olsun göreceğiniz zarar sizin için uzun süre etkileyici olacaktır. Bu sıkıntıların etkisinden kurtulmak için çevrenizdeki insanlara dikkat etmeli ve herkese sonsuz güvenmemeli ve herkesle sırlarınızı paylaşmamalısınız.

Aksi halde çevrenizde sizin için kötü şeyler düşünen ve kötü şeyler planlayan insanlar harekete geçebilir ve hayatınızın kötü etkilenebileceği olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılar sizi hastalıklara sürükleyebilir ve bir de sağlığınızdan olabilirsiniz. Bu sağlık sorunları hayatınızı daha da zorlaştırıp sizi zora sokabilir ve sıkıntınızı aşmanızı engelleyebilir.

Yıllar sonra aradığın ve özlediğin mutluluğa kavuşmuş gibisin. Sevgilinin sevgisi ve ilgisi ile adeta ayakların yerden kesilmiş gibi görünüyorsun. Yıllar sonra gelen bu mutluluk başını döndürmüşe benziyor. Sen de artık başkaları için değil, kendin için yaşaman gerektiğinin farkına vardın. Bu yüzden sevgilinle doyasıya gez, eğlen, vakit geçir; her anın ve hayatın tadını çıkar.

Rüyada açık mezar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status