Rüyada Abdest Almak Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada abdest aldığını görmek, kişinin bir müddet çevresinde yer alan insanlardan dolayı kötülüklere yönelmeye başlamış olduğunu göstermektedir.

Fakat bilindiği üzeredir ki abdest insan üzerindeki kirleri ve pislikleri temizleyen bir durum olmasından dolayı bu kötülüklerin de temizlenmeye başlandığının göstergesi olarak da bilinmektedir.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyada gusül abdesti almak, kişinin üzerinde bulunan tüm pisliklerden arınmaya başlıyor olduğunu göstermektedir. Rüya sahibi bir süre hem iş anlamında hem de eğitim anlamında bazı yanlışlara yönelmeye başlamış olmasına rağmen artık kurtuluşa ermeye başladığını da göstermektedir.

Kişinin bu ara bir seyahate çıkacak ve bu seyahatin de oldukça hayırlı olan sonuçlar doğuracağını göstermektedir. İş anlamında çıkılmış olan bu seyahat ile istediğiniz mevkilere artık yükselmek için iyi bir adım atmış olacağınızı gösterir iken attığınız adımları daha mantıklı bir şekilde atmanız gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Teyemmüm Abdesti Almak

Rüyada teyemmüm abdesti almak, sizlerin bu ara oldukça dar ve sıkıntılı olan bir zaman dilimi içerisine girecek olduğunuzu, fakat yine de sabrınız ile her şeyin en iyisine sahip olmaya başlayacak olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada abdest almak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status